İstanbul Göğüs Cerrahisi

İstanbul Göğüs Cerrahisi

İstanbul Göğüs Cerrahisi konusunda yazılan bu yazı akciğer kanser cerrahisi alanında uzman Göğüs Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Özkan Demirhan tarafından kaleme alınmış ve bilgi amaçlı paylaşılmıştır.

İstanbul göğüs cerrahisi konusunda en geniş bilgilerin yer aldığı yeni bir web sitesi açıldı. Yeni açılan bu sitede akciğer kanseri hakkında geniş bilgiler, kanser teşhisi, tedavi yöntemleri videolar ve çok daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca tüm bu bilgilerin yanında online randevu sistemi ile istanbul göğüs cerrahisi konusunda uzmanımızdan bilgi almanız da mümkün.

Oldukça geniş bir video arşivine sahip yeni sitedeki videoları izleyip yorum yazabilir ve diğer ziyaretçilerimizin videolardan mümkün olduğunca daha çok istifade etmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Videolar uzman doktorumuzun akciğer kanser cerrahisi hakkındaki bilgilerinin bir özeti halinde sürekli yenileri eklenerek ziyaretçilere sunulmaktadır.

Hastalığın teşhisi yanında uygulanan tedavi yöntemleri hakkında da geniş bir arşive yeni açılan istanbul göğüs cerrahisi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yeni siteye www.istanbulgoguscerrahisi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Göğüs Cerrahisi hakkındaki bu yazı akciğer kanseri cerrahisi uzmanı Doç. Dr. Özkan Demirhan tarafından yazılmıştır. Kaynak belirtmeden kopyalanamaz.

Bir önceki Sternal Defektler Sternumun Ventral Füzyon Defektleri başlıklı yazımızda yer alan akciğer kanseri hakkındaki bilgiler ilginizi çekebilir.