Akciğer Kanseri ve Tedavisi
Akciğer Kanseri Cerrahisi Hastanesi

Kolan International Hospital

Akciğer Kanseri Cerrahisi Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cuma
09:00 - 18:00

RANDEVU 0(212) 222 0888

AKCİĞER KANSERİ

TEŞHİSİ

TEDAVİ YÖNTEMLERİ

VİDEOLAR

BASINDA BİZ

SORU SOR

ONLINE RANDEVU

İLETİŞİM

ARAMA YAPIN

Akciğer Kanseri Hakkında Doktora Soru Sor

EN ÇOK OKUNANLAR

Akciğer Zarı Yapıştırma İşlemi

Akciğer Zarı Yapıştırma İşlemi

Akciğer Kanseri Tedavi Yöntemleri
Küçük Hücreli Akciğer Kanseri Nedir?

Küçük Hücreli Akciğer Kanseri Nedir?

Akciğer Kanseri Hakkında

Iraklı hasta dik oturarak uyumaktan kurtuldu!

Basında Biz

Bu yazıyı paylaş

Iraklı hasta dik oturarak uyumaktan kurtuldu! konusunda yazılan bu yazı akciğer kanser cerrahisi alanında uzman Göğüs Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Özkan Demirhan tarafından kaleme alınmış ve bilgi amaçlı paylaşılmıştır.

61 yaşındaki Abdulkarim A. Alnqshbndi, yıllardır mücadele ettiği diyafragma yüksekliğine bağlı sorunlarından Türk cerrahlar sayesinde kurtuldu. Oksijen desteği olmadan nefes alamayan hasta, yıllardır yemek yemekte zorlanıyor ve sırt üstü yatamıyordu. Ameliyattan sonra oksijen desteği olmadan rahat nefes almanın mutluluğunu yaşayan Alnqshbndi, “Çok uzun yıllardır bu hastalıkla mücadele ediyordum.

Rahat nefes almayı unutmuş,  şikayetlerimi artırdığı için yemek yemekten korkar hale gelmiştim. Sırt üstü bile yatamıyordum. Ülkemdeki doktorlar bunun tedavisi bulunmadığını, bu şekilde yaşamak zorunda olduğumu ve buna alışmam gerektiğini söyleyince derdime çare bulmak için Türkiye’ye geldim. Bu kararımda yakın bir akrabamın Türkiye’de Türk doktorlar tarafından yaşama döndürülmesinin de büyük etkisi vardı” diyor.

https://www.haberturk.com/irakli-hasta-dik-oturarak-uyumaktan-kurtuldu-2494801

https://www.mynet.com/yillar-sonra-ilk-defa-sirt-ustu-yatabildi-190101163226

Iraklı hasta dik oturarak uyumaktan kurtuldu! hakkındaki bu yazı akciğer kanseri cerrahisi uzmanı Doç. Dr. Özkan Demirhan tarafından yazılmıştır. Kaynak belirtmeden kopyalanamaz.

Bir önceki Tedavi olabilmesi için yardım topladılar, şifayı Türkiye'de buldu başlıklı yazımızda yer alan basında biz hakkındaki bilgiler ilginizi çekebilir.

Bu yazıyı paylaş

YORUM YAPIN


Basında Biz Hakkında Diğer Yazılar

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

HEMEN ULAŞIN

Akciğer Kanseri Tedavisi İletişim BilgileriDoç Dr. Özkan Demirhan
Göğüs Cerrahisi Uzmanı

Kaptanpaşa Mahallesi, Darülaceze Cd. No: 14 Okmeydanı-Şişli / İSTANBUL

0(212) 222 0888-2001
0(532) 348 3103

RSS - Site Haritası - Mobil Site
continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental continental